Data publikacji: 2018.06.20

Bądź rozważny - zadbaj o własne bezpieczeństwo

Z myślą o pieszych, rowerzystach, osobach jeżdżących na rolkach lub biegających dla podniesienia ich bezpieczeństwa na drodze i zminimalizowania obrażeń, opracowano polski produkt – nowinkę z zakresu świata odblasku LUNAR PRO. Spray, który zadziała na Twoją korzyść w warunkach ograniczonej widoczności i wyróżni Cię z mroku.


Coraz więcej ludzi uprawia różne sporty na świeżym powietrzu: jeździ na rowerze, biega czy spaceruje. W okresach jesienno- zimowych czy wieczornego zmroku znacząco zwiększa się zagrożenie wynikające z ograniczonej widoczności kierowców na drodze. Ubrania w ciemno, szarych kolorach też nie pomagają byśmy zostali zauważeni. Warto zatem zwrócić uwagę na poprawę własnego bezpieczeństwa oraz swoich bliskich.

Dla zapewnienia widoczności uczestnikom ruchu – pieszym, rowerzystom najlepszym rozwiązaniem jest LUNAR PRO - powłoka odblaskowa. Po aplikacji płynu spryskana powierzchnia odbija światło w kierunku źródła - reflektory samochodowe, latarka. Dzięki takiemu działaniu zwiększamy obszar widoczności dla kierowców samochodów.

Jeśli wybierzesz się na przechadzkę i zaskoczy Cię wieczór warto mieć pod ręką spray LUNAR PRO. Spryskasz ubranie, buty by po kilku minutach być z daleka widocznym przez innych użytkowników drogi.

Droga między szkołą a domem dla naszych dzieci, które szczególnie narażone są na wypadki będzie zdecydowanie bezpieczniejsza. Nie ryzykuj ich zdrowiem i postaw na powłokę odblaskową, która da sygnał nadjeżdżającemu kierowcy.

Przejażdżka rowerowa to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną. By poprawić bezpieczeństwo na drodze z powodzeniem można zastosować LUNAR PRO. Przy wyruszeniu w trasę można spryskać elementy roweru: ramę, koła czy plecak, kask. Zwiększamy powierzchnię odblaskowości i zwiększamy naszą ochronę.

Deszcz nie wpływa na pozbywanie się refleksów odblaskowych, dzięki efektowi lekkiej hydrofobowości. Nie uszkadza struktury materiału, nie pozostawia na nich trwałych śladów i go nie usztywnia. W dzień powłoka jest niewidoczna. Najefektowniej odbija światło w wieczornym mroku gdy zadziałają bezpośrednio światła zewnętrzne (samochodu, latarki).

Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę – zabłyśnij na drodze powłoką odblaskową – LUNAR PRO.

Preparat jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym HadwaoNet - https://sklep.hadwao.net

Sprawdź jak działa powłoka odblaskowa:

https://www.youtube.com/watch?v=3BWF2f-jYgs

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie