Jak się nauczyć obcego języka?

Nauka języków nie jest rzeczą prostą. Są języki łatwiejsze i trudniejsze. Ale jest jedna cecha wspólna nauki wszystkich języków. To opanowanie słówek występujących w danym języku.
Aztekium.pl wychodzi naprzeciw temu zagadnieniu i stworzyło specjalny program ułatwiający naukę słów w różnych językach


Jak to działa?

Program jest bardzo prosty i intuicyjny. Na samym dole strony wybieramy język, którym się posługujemy. Przykładowo czeski lub polski.

Po wyborze języka program automatycznie zaproponuje nam naukę zazwyczaj języka angielskiego. Ale możemy wybrać oczywiście inny język.

Pozostaje jeszcze wybrać rodzaj słówek, których będziemy się uczyć. Zazwyczaj jest to 1000 najpopularniejszych słów w danym języku lub np. czasowniki nieregularne. I gotowe.

Teraz system podaje nam wyrazy a naszym zadaniem jest jedynie kliknąć czerwony lub zielony przycisk. Po kliknięciu zielonego przycisku system uznaje, że wyraz jest nam znany i już go więcej nie wyświetla. Jeżeli naciśniemy czerwony, to wyraz będzie w przyszłości powtarzany.

Możemy oczywiście podglądnąć jakie jest tłumaczenie wyrazu. Wystarczy najechać myszką na niebieską strzałkę i przekręcić kółkiem myszki. Jeżeli korzystamy z telefonu komórkowego, również klikamy na tej strzałce i pociągamy ją do góry.

Sami musimy podjąć decyzję czy wyraz jest nam wystarczająco znany czy też nie.

 

Tajny kod

W programie możemy używać specjalnego kodu użytkownika. To kod wyświetlający się na samej górze strony.

Pozwoli nam wrócić do etapu na którym ukończyliśmy naukę. Nie trzeba się logować, podawać e-maili i innych danych. Wystarczy wpisać zapamiętany kod i kontynuować rozpoczętą wcześniej naukę.

 

Dlaczego warto skorzystać?

Strona jest prosta i przejrzysta. Działa szybko. Zawiera naprawdę dużą ilość wyrazów do nauki.
Znajdziecie ją pod adresem http://Aztekium.pl/1000


Inne artykuły
nauka angielskiego online 5 powodow dla ktorych warto tak sie uczyc
darmowe lekcje jezyka francuskiego
wykrywanie języka online
czy oplaca sie rozpoczac kurs niemieckiego
nauka jezykow obcych

Testy
TEST
Test znajomości ptaków - cz 5.
TEST
Test na spostrzegawczość - znajdź element ze zdjęcia
TEST
Symbole pierwiastków chemicznych - test znajomości
TEST
Test o zwierzętach

Komentarze:
Faktycznie ciekawe rozwiązanie. Spoko.
Komentarz:
1000 słów angielski za darmo 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim z tłumaczeniem 1000 najczęściej używanych angielskich słów mp3 nauka 1000 najpopularniejszych w języku angielskim Nauka Angielskiego Dla Dzieci 1000 najczęściej używanych słówek w języku angielskim 1000 Słów Z Angielskiego 1000 najczęściej używanych słów angielskich Nauka Angielskiego Gry 1000 słów angielski mp3 1000 Słów Język Angielski YouTube 1000 Słów po Angielsku 1000 słów film Nauka Angielskiego Dla Początkujących samodzielna nauka angielskiego 100 najczęściej używanych słów w języku angielskim 1000 Słów PO Angielsku PDF nauka angielskiego youtube jak szybko nauczyć się angielskiego za darmo 1000 najczęściej używanych słów w języku hiszpańskim