Data publikacji: 2018.01.12

Jak się nauczyć obcego języka?

Nauka języków nie jest rzeczą prostą. Są języki łatwiejsze i trudniejsze. Ale jest jedna cecha wspólna nauki wszystkich języków. To opanowanie słówek występujących w danym języku.
Aztekium.pl wychodzi naprzeciw temu zagadnieniu i stworzyło specjalny program ułatwiający naukę słów w różnych językach


Jak to działa?

Program jest bardzo prosty i intuicyjny. Na samym dole strony wybieramy język, którym się posługujemy. Przykładowo czeski lub polski.

Po wyborze języka program automatycznie zaproponuje nam naukę zazwyczaj języka angielskiego. Ale możemy wybrać oczywiście inny język.

Pozostaje jeszcze wybrać rodzaj słówek, których będziemy się uczyć. Zazwyczaj jest to 1000 najpopularniejszych słów w danym języku lub np. czasowniki nieregularne. I gotowe.

Teraz system podaje nam wyrazy a naszym zadaniem jest jedynie kliknąć czerwony lub zielony przycisk. Po kliknięciu zielonego przycisku system uznaje, że wyraz jest nam znany i już go więcej nie wyświetla. Jeżeli naciśniemy czerwony, to wyraz będzie w przyszłości powtarzany.

Możemy oczywiście podglądnąć jakie jest tłumaczenie wyrazu. Wystarczy najechać myszką na niebieską strzałkę i przekręcić kółkiem myszki. Jeżeli korzystamy z telefonu komórkowego, również klikamy na tej strzałce i pociągamy ją do góry.

Sami musimy podjąć decyzję czy wyraz jest nam wystarczająco znany czy też nie.

 

Tajny kod

W programie możemy używać specjalnego kodu użytkownika. To kod wyświetlający się na samej górze strony.

Pozwoli nam wrócić do etapu na którym ukończyliśmy naukę. Nie trzeba się logować, podawać e-maili i innych danych. Wystarczy wpisać zapamiętany kod i kontynuować rozpoczętą wcześniej naukę.

 

Dlaczego warto skorzystać?

Strona jest prosta i przejrzysta. Działa szybko. Zawiera naprawdę dużą ilość wyrazów do nauki.
Znajdziecie ją pod adresem http://Aztekium.pl/1000

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie  Nauka Angielskiego Słówka Nauka Angielskiego Dla Dzieci 1000 najczęściej używanych słów po angielsku mp3 nauka języka angielskiego youtube jak szybko nauczyć się angielskiego w domu 1000 najpopularniejszych angielskich słów Nauka Angielskiego Za Darmo 1000 najczęściej używanych angielskich słów Nauka Angielskiego Dla Początkujących 1000 najczęściej używanych słów angielskich język angielski 1000 najczęściej używanych słów Nauka Angielskiego Słówka 1000 Słówek Angielskich z wymową 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim chomikuj 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim z tłumaczeniem Nauka Angielskiego Dla Początkujących Nauka Angielskiego Przez Słuchanie 1000 słów angielski chomikuj samodzielna nauka angielskiego 1000 najważniejszych słów w języku angielskim