Data publikacji: 2018.04.25

Jak zamienić PDF na WORD?

Sam proces zamiany dokumentu PDF do formatu Word-a jest bardzo skomplikowany. Dlatego stworzyliśmy bezpłatne narzędzie internetowe umożliwiające w prosty sposób zamianę plików PDF do plików tekstowych DOC. 


Co to są pliki PDF?

Pliki (Portable Document Format) – to format pliku opracowany i promowany przez firmę Adobe Systems, regulowany standardami ISO. Pliki te zakończone rozszerzeniem ".pdf". Charakteryzują się tym, że archiwizują w swojej strukturze zarówno tekst jak i grafikę uniemożliwiając ich edycję i zapewniając stały wygląd. Gwarantują też, że dokument tego typu nie został przypadkowo zmieniony. 

Pliki PDF znalazły szerokie zastosowanie jako format przechowywania gotowych, zredagowanych dokumentów lub dokumentów, które mają być udostępnione do wydruku lub do przeczytania. 

Format ten doskonale rozwiązuje niezgodności wielu edytorów tekstowych a raczej tzw. procesorów tekstu: jak MS Word, Open Office, Libre Office itp. Gdzie przekazanie innej osobie dokumentu w formacie .doc, .xls lub innym nie gwarantowało, że wygląd dokumentu się nie zmieni, jeżeli ktoś użyje innego edytora. Format PDF doskonale rozwiązał ten problem, głównie dlatego, że do jego obsługi rzadko urzywa się innych programów niż twórców tego formatu. 

Jak uruchomić konwerter PDF/WORD?

Konwerter PDF na Word znajdziesz na naszej stronie pod adresem:

http://Aztekium.pl/pdf-word

 

Jak konwertować pliki PDF na Word?

Konwertowanie jest bardzo proste. Wystarczy wybrać plik PDF z dysku i nacisnąć przycisk "Wyślij". Dodatkowo można wybrać język, w którym jest treść dokumentu. To znacznie udoskonali zorpoznanie tekstu. Po naciśnięciu przycisku plik po kilku sekundach będzie gotowy do pobrania.  Jeżeli plik byłby bardzo duży i zawierał np. setki stron, to wtedy ten czas może się wydłużyć. 

Konwerter jest aplikacją internetową więc działa na wszystkich systemach operacyjnych. Zapraszamy do korzystania.

 

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie  pdf na doc dobreprogramy zamiana pdf na word pdf na word konwertuj pdf na word online za darmo zamiana pdf na docx pdf na doc ocr pdf na word ocr pdf na word chomikuj konwertuj pdf word konwertuj pdf konwertuj pdf na word online pdf na word konwersja pdf na docx pdf na word po polsku pdf na doc konwersja pdf na word konwertuj pdf na doc online konwersja pdf na jpg konwertuj pdf na docx online pdf na word darmowy