Kubki z nadrukiem jako ciekawy gadżet reklamowy

Planując kampanię promocyjną firmy często zastanawiamy się nad różnego rodzaju gadżetami reklamowymi, którymi można obdarować klientów, osoby zainteresowane naszymi produktami i usługami, a także wszystkich tych, którzy będą mieli styczność z firmą podczas targów i wydarzeń branżowych. Jednym z popularniejszych rodzajów gadżetów tego typu są kubki z nadrukiem. Ten gadżet cieszy się taką popularnością z tego względu, że jest po prostu bardzo praktycznym gadżetem, który jest doceniany przez klientów i często przez nich używany. Dodatkowo, posiadana naprawdę sporą powierzchnię reklamową do zadruku, a dzięki temu można pokusić się o jakąś interesującą grafikę, a nie jedynie samą nazwę firmy wraz z logo. Taki gadżet daje więc reklamodawcy spore pole do popisu.


Kubki z nadrukiem - jakie warianty mamy do wyboru?

Przede wszystkim trzeba wybrać, jakiego rodzaju kubki to mają być. Chodzi tutaj między innymi o ich kształt, a także pojemność. Mogą to być kubki o kształcie stożka, filiżanki typu jumbo, a nawet baryłki. Kolejną kwestią jest ich kolorystyka. Najbardziej standardową wersją są kubki w kolorze białym, także ze względu na fakt, że każdy wprowadzony na nie nadruk będzie się wyraźnie i dobrze prezentował. Dużą popularnością cieszą się też kubki dwukolorowe, gdzie ich zewnętrzna część jest biała, a wnętrze jest kolorowe. Ostatnią możliwością są kubki w całości pokryte kolorem. Dobór palety barw takich kubków nie musi być przypadkowy - może nawiązywać do kolorów związanych z marką i wzmacniać identyfikację wizualną firmy.

W kubki z nadrukiem zaopatrzy Cię firma PIOKA

Gadżet, który towarzyszy nam podczas codziennych czynności

Oczywiście, im bardziej trwały jest taki kubek tym efektywniejsza reklama. Warto jednak dodatkowo zastanowić się nad formą nadruku, aby mógł być równie trwały co sama ceramika. Ważne, aby nadruk nie zmywał się podczas mycia w zmywarce nawet na intensywniejszych programach. Do tego celu można wykorzystać nadruk kalką sitodrukową, nadruk termoczuły, piaskowanie oraz grawer laserowy. Wykonanie takich gadżetów reklamowych można zlecić agencji reklamowej lub też drukarni.


Inne artykuły
fotografia produktowa to skuteczna forma reklamy
krowki reklamowe
ile kosztuje seo czy warto zlecic je fachowcom
kurs copywritingu czego nauczymy sie na szkoleniach z copywritingu

Testy
TEST
Teatr - test z języka angielskiego
TEST
Znajomość znajomości: miasta świata - test nr 2
TEST
Potrawy - Test znajomości potraw cz.4
TEST
Test z filozofii