Lidl Plus czy warto?

Data publikacji: 2021.03.21

Lidl Plus czy warto?

Różnego typu markety i sieci prześcigają się w tworzeniu programów lojalnościowych, przyciągających klientów na stałe. Nie inaczej jest w przypadku dwóch największych sieci marketów mowa, oczywiście o Lidlu i Biedronce. Oba sklepy są chętnie wybierane przez konsumentów zarówno za sprawą cen i co dość nie oczywiste jakości wielu produktów. Chociaż oba uchodzą, za jedne z najtańszych wiele produktów trzyma jakość. W tym artykule przypatrzymy się aplikacji Lidl Plus gwarantującej posiadaczom aplikacji dodatkowe bonusy.


Aplikacja Lidl Plus

Zacznijmy może od tego czym są programy lojalnościowe, bo to wcale nie musi być oczywistą sprawą. W czasach przed smartfonami zbierało się różne kupony w formie drukowanej albo pieczątki przybijane do specjalnej karty. Po zebraniu odpowiedniej ilości można było wymieniać je na zniżki albo brać udział w promocjach. Aplikacja Lidl oferuje praktycznie to samo tylko daje dodatkowe możliwości i jest oczywiście uruchamiana z poziomu telefonu. Aplikacja Lidl Plus wcześniej była dostępna w różnych krajach jak Niemcy czy Dania, a od pewnego czasu jest również dostępna w Polsce.

Dzięki aplikacji Lidl zyskujemy dostęp do historii zakupów, możemy sporządzić listę zakupów, mamy na mapie pokazane pobliskie sklepy, mamy rabaty i najnowsze gazetki promocyjne w wersji mobilnej. Są to bardzo przydatne funkcje dla osoby, która często robi zakupy w tej sieci sklepów. Aplikacja jest w pełni darmowa i działa zarówno na telefonach z Android jak i iOS.

Naturalnie najistotniejszym aspektem aplikacji są kupony rabatowe i tzw. wirtualne zdrapki, to one są głównym motorem napędzającym klientów do korzystania z aplikacji a co za tym idzie sieci sklepów Lidl. Zdrapanie zdrapki daje różnego rodzaju nagrody, które najczęściej są promocjami na wybrane produkty. Rabaty znajdujące się w aplikacji pozwalają zyskać nawet 50% na niektórych produktach.

Jak się zarejestrować w Lidl plus?

Rejestracja Lidl Plus jest bardzo intuicyjną sprawą i nie różni się niczym od instalacji innych aplikacji ze sklepu Play. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę Lidl Plus a następnie ją pobrać i zainstalować. W celu wykonania rejestracji należy podać imię, nazwisko i adres email, na który zostanie przesłany link aktywacyjny. Po jego kliknięciu zostaniemy zarejestrowani i będziemy mogli korzystać z dobrodziejstw aplikacji.

Lidl Plus czy warto?

Bez wątpienia jest to ciekawa metoda zaoszczędzenia pieniędzy, w końcu, skoro mamy możliwość zapłacić mniej przy kasie a jedyne co nas to kosztuje, to trochę czasu związanego z rejestracją aplikacji to warto. Większość użytkowników chwali sobie możliwości jakie daje aplikacja, chociaż pojawiają się problemy natury technicznej np. z instalacją. Lidl nie chcąc zostać z tyłu za Biedronką musiał wymyślić własny system lojalnościowy, a właściwie skopiować ten z biedronki, gdyż oba są do siebie bardzo podobne. Zresztą ciężko sobie wyobrazić jakie dodatkowe opcje mógłby posiadać. Podsumowując, jeżeli jesteś stałym klientem sieci Lidl warto aplikację posiadać, przyda się ona nawet gdy jesteś tam okazjonalnie. Instalując aplikacje sklepów, do których najczęściej chodzisz możesz zyskać wiele do domowego budżetu, więc śmiało sprawdź czy to dla Ciebie.

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie