Dlaczego warto wybierać mieszkania na nowoczesnych osiedlach?

Na etapie planowania nabycia nowego mieszkania konieczne jest dokładne przestudiowanie pod różnym kątem dostępnych ofert. Pierwszym krokiem będzie wybór pomiędzy kupnem mieszkania na rynku pierwotnym lub na rynku wtórnym. Dlaczego warto wybierać mieszkania na nowoczesnych osiedlach?


Najnowocześniejsza technologia nowoczesnych osiedli

Mieszkanie kupione w nowym budynku będzie nowoczesne i wygodne, gdyż dom projektowany jest w oparciu o aktualne trendy i współczesne potrzeby nabywców. Deweloperzy używają wysokiej jakości materiałów budowlanych i stosują zaawansowane technologie. Cała komunikacja w nowym budynku mieszkalnym jest dostosowana do nowoczesnego stylu życia. Na nowoczesnym osiedlu będziesz miał pewność, że windy w domu są bezpieczne, a przestrzeń jest zadbana i zagospodarowana infrastrukturą i zielenią.

Oszczędność energii i dbałość o środowisko

W przypadku najnowocześniejszych, kompleksowych realizacji nie musisz martwić się o instalację sprzętu AGD czy doboru wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych. W przypadku najciekawszych ofert, do jakich należy inwestycja Zielone Komorowice, każdy lokal wyposażony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne. Wśród nich należy wymienić takie jak przygotowanie pod system fotowoltaiczny i podłączenie pomp ciepła oraz rekuperację. Wymienione technologie gwarantują czystsze powietrze i zasadniczą oszczędność energii, co ma ogromne znaczenie dla przyszłych właścicieli.

Przestrzeń ze sprzyjającą aurą

Nowoczesne osiedla to przemyślany i starannie zaprojektowany układ, zadbane przestrzenie publiczne i bezpieczna okolica. Miejsca te są enklawą zieleni z atrakcyjnymi placami zabaw dla dzieci, dobrze zaprojektowanymi traktami komunikacyjnymi i bogatą siecią sklepów, szpitali i przychodni lekarskich, aptek, szkół, przedszkoli i żłobków. Nowoczesne osiedla tworzone są z myślą nie tylko o rodzinach, ludziach młodych, ale także o osobach w różnym wieku.

Dogodne finansowanie

Oprocentowanie kredytów hipotecznych na zakup mieszkań w nowych budynkach mieszkalnych jest niższe niż oprocentowanie kredytów mieszkaniowych na mieszkania z drugiej ręki. Różnica w niektórych bankach może wynosić od 0,5 do 2% w skali roku. Co więcej, znaczna część preferencyjnych programów hipotecznych dotowanych przez państwo, obejmuje tylko rynek pierwotny. Większość firm deweloperskich oferuje swoim klientom różne formy płatności przy zakupie mieszkań lub domów na nowoczesnym osiedlu. Przy transakcjach na rynku wtórnym form płatności jest mniej. Przy zakupie mieszkania w nowym budynku często istnieje możliwość podzielenia płatności, co wielu przypadkach jest wygodne dla kupujących.

Przejrzystość pod względem prawnym

Wielkim atutem mieszkań na nowoczesnych osiedlach kupowanych od dewelopera jest brak obciążeń prawnych nieruchomości. W trakcie użytkowania mieszkania czy domu, każda nieruchomość gromadzi historię związaną z meldunkami, hipoteką, obciążeniami czy potencjalnymi zaległościami w płatnościach. W przypadku nowych osiedli kupujący może być spokojny o prawną przeszłość nabywanej nieruchomości.


Inne artykuły
jak kupic mieszkanie od dewelopera
jak podniesc swoje kwalifikacje w zawodzie
skup nieruchomosci co to takiego
kupujemy mieszkanie na co zwrocic uwage
jak wybrac dewelopera

Testy
TEST
Ortografia - Test z języka polskiego
TEST
Zwierzęta - test z języka angielskiego. Cz.3.
TEST
Pływanie - test z języka angielskiego
TEST
Militaria - test nr 9

Komentarz: