Najlepsze płytki do łazienki, salonu, kuchni i na taras – płytki kamienne Gliwice

Data publikacji: 2020.10.11

Najlepsze płytki do łazienki, salonu, kuchni i na taras – płytki kamienne Gliwice

Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z wykańczaniem domu lub jego remontem, wie, że nawet sam wybór materiałów nie jest prostą sprawą, nie mówiąc już o realizacji. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór wszystkiego, przez co bardzo ciężko podjąć nam ostateczną decyzję. A chodząc od sklepu do sklepu, oglądając jeszcze więcej produktów i szukając rozwiązań, tylko pogarszamy sytuację. Również w przypadku wyboru płytek do naszego domu czeka nas nie lada wyzwanie. Różne materiały, z których są produkowane płytki, wiele propozycji wykończenia, różnorodność kolorystyczna czy rozpiętość cenowa – to wszystko sprawia, że jest nam jeszcze trudniej. A do tego wszystkiego przydałoby się wiedzieć, gdzie sprawdzi się dany materiał i jakie ma właściwości.


Warto udać się do odpowiedniego sklepu z artykułami wykończeniowymi, salonu płytek czy hurtowni, gdzie oprócz dużego asortymentu do naszej dyspozycji będzie odpowiednio wyszkolona obsługa. Sprzedawca, który wie, co sprzedaje, zna pełną specyfikę produktu, potrafi przedstawić wszystkie cechy danego materiału, a dodatkowo wybierze takie płytki, które spodobają się klientowi – jest na wagę złota.

Klink Gliwice to firmowy salon zaopatrzony we wszystkie produkty dostępne w naszej hurtowni. Każdy oferowany produkt pochodzi bezpośrednio od producenta, dzięki czemu mamy gwarancję najniższej ceny. W naszym salonie mamy również gotowe aranżacje z wykorzystaniem produktów, dzięki czemu można na miejscu zobaczyć, jak dany materiał się prezentuje. Oprócz tego nasza wyszkolona obsługa fachowo doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Płytki Gliwice – gdzie i jakie wybrać?

Przy wyborze płytek musimy dokładnie zastanowić się, gdzie je zastosujemy, czego od nich oczekujemy oraz jakie cechy powinny posiadać. Na przykład szukając płytek na taras, będziemy szukać głównie takich materiałów, które są trwałe oraz odporne na warunki atmosferyczne. Najlepszym wyborem na tarasy będą płytki kamienne oraz gres. Takie płytki cechują się niską nasiąkliwością, a przy tym są trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Natomiast szukając odpowiednich płytek do salonu, będziemy raczej sugerować się ich wyglądem i tym, aby pasowały one do stylu wnętrzarskiego zastosowanego w pomieszczeniu. Trwałość jest równie ważna, jednak mniej znacząca niż w przypadku płytek na taras. Jeśli chodzi o salon możemy wybierać wśród płytek ceramicznych, gresu czy płytek z kamienia naturalnego. Istotne jest, aby były łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego najlepszym wyborem będą te w wersji polerowanej.

Jakie płytki do łazienki? Salon łazienek Gliwice

Wybór odpowiednich płytek do łazienki będzie zdecydowanie najtrudniejszym zadaniem. Płytki łazienkowe muszą łączyć cechy tych, które zastosowalibyśmy na tarasie oraz takich, które będą odpowiednie wewnątrz naszego domu. Płytki łazienkowe powinny być odporne na wilgoć, trwałe, a także antypoślizgowe. Ale oprócz tego ładnie prezentować się w naszej łazience.

Płytki kamienne oraz płytki gresowe to znakomity wybór do łazienki. Warto jednak zdecydować się na taki rodzaj płytek, który będzie posiadał strukturę. Takie płytki na posadzkę będą przyjemne w dotyku, a dodatkowo bezpieczne.

Ważne jest, aby zabrać daną próbkę płytki do domu. To, że dany materiał ładnie prezentuje się w salonie łazienek, nie zawsze znaczy, że będzie wyglądał tak samo dobrze w naszym domu. Wpływ na to ma wiele czynników. Salon sprzedażowy Klink umożliwia skorzystanie z próbek i sprawdzenie, jak fizycznie prezentują się w łazience. Decydując się na nasze materiały, masz gwarancję, że będą to najlepsze płytki kamienne w Gliwicach.

Schody granitowe Gliwice – najtańsze i najlepsze schody

Jeśli szukasz trwałego i dobrze prezentującego się rozwiązania, to w temacie schodów warto zwrócić uwagę na naszą propozycję w salonie sprzedażowym Klink. Oferujemy stopnie granitowe docięte na wymiar, które będą trwałym i korzystnym cenowo wyborem.

Artykuł powstał przy współpracy z https://klink.pl/

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie