Sklep z narzędziami Anvis – doświadczona firma i szeroka oferta!

Data publikacji: 2021.02.18

Sklep z narzędziami Anvis – doświadczona firma i szeroka oferta!


Poszukujesz szerokiej oferty narzędzi dla swojej firmy lub jako klient indywidualny chcesz otrzymać profesjonalną poradę w zakresie doboru odpowiednich urządzeń? Zapraszamy do sklepu z narzędziami Anvis – hurtowni z różnorodną ofertą skierowaną do klientów firmowych i detalicznych.


 
 1. Co sprzedajemy?
 2. Kategorie ofertowe
 3. O nas: hurtownia i sklep z narzędziami Anvis
 4. Dlaczego my?

Co sprzedajemy?

W ofercie sklepu Anvis znajduje się szeroka gama produktów. Posiadamy zarówno różnego rodzaju śruby, wkręty czy drobnye narzędzia, takie ak śrubokręty czy młotki, ale także profesjonalne elektronarzędzia w rodzaju wiertarek udarowych SDS i wkrętarek z udarem DeWalt. Dbamy o to, by posiadać w swoim asortymencie najnowocześniejsze narzędzia uznanych marek (m.in. Stanley, DeWalt, Milwaukee czy Black&Decker), wykorzystujące innowacyjne rozwiązania ułatwiające prace budowlane, domowe czy ogrodowe. Równocześnie jednak staramy się nie zapominać o jak najszerszej i najbardziej różnorodnej ofercie, tak by każdy klient znalazł u nas to, czego szuka.

Kategorie ofertowe

W naszej hurtowni posiadamy następujące kategorie produktów:

 • Narzędzia mechaniczne
 • Narzędzia stolarskie
 • Narzędzia tnące
 • Narzędzia laserowe i elektroniczne Stanley
 • Narzędzia łączące
 • Narzędzia skrawające
 • Narzędzia spawalnicze
 • Narzędzia akumulatorowe
 • Narzędzia pomiarowe
 • Narzędzia traserskie

O nas: hurtownia i sklep z narzędziami Anvis

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją i doświadczeniem na rynku. Powstaliśmy w 1997 roku i od tego czasu intensywnie się rozwijamy, poszerzając bazę naszych klientów oraz dostępny asortyment. Zlokalizowani jesteśmy w miejscowości Miszewo w okolicach Gdyni i obsługujemy klientów z województwa pomorskiego, ale też z całej Polski, ponieważ od lat realizujemy sprawne dostawy we własnym zakresie. W przypadku zamówień powyżej 500 zł usługa ta jest darmowa dla klienta.

Dlaczego my?

Posiadamy zgrany zespół specjalistów i przedstawicieli handlowych, którzy doskonale znają ofertę sklepu i są w stanie doradzić w kwestii odpowiedniego doboru produktów. W naszym asortymencie znajdują się sprzęty topowych marek, takich jak np. Stanley, Dedra, Irwin czy Black&Decker. Na wszystkie oferujemy konkurencyjne na rynku ceny.

Nasza hurtownia zawiązała stałą współpracę z setkami klientów – aktualnie obsługujemy ich ponad 500. Ich pozytywny odbiór naszej działalności najlepiej świadczy o tym, że jako dostawca narzędzi i produktów ogólnobudowlanych jesteśmy firmą o sprawdzonej marce, rzetelnie wywiązującą się ze swoich zobowiązań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

https://anvis-narzedzia.pl/

 

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie