Skórzane bransoletki dla mężczyzn

Akcesoria i biżuteria to kategoria dodatków nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn, którzy uwielbiają podkreślać swój styl i nadawać mu oryginalnego wydźwięku. Na stronie znajdziesz szeroki wybór skórzanych bransoletek dla mężczyzn, które wykonane są z bardzo elastycznych i naturalnych materiałów. Skóra, z której wytwarzane są bransoletki męskie jest najwyższej jakości, co gwarantuje ogromny komfort noszenia, a ozdoby na niej się znajdujące,nadają całości unikalnego wyglądu. Wszystko to tworzy niezwykłe połączenie, które rzadko było spotykane w męskiej biżuterii, a od teraz stanie się jej codziennością.

Skórzane bransoletki mają to do siebie, że z czasem idealnie dopasowują się do ręki właściciela. Dlatego na samym początku warto nosić je trochę luźniej, gdyż zbyt ciasne  zawiązywanie ich może spowodować rozciągnięcie materiału. W sklepie można znaleźć szereg różnych bransoletek w wielu rozmiarach, wzorach, kolorach, oraz stylach. Sam wybierasz sposób plecenia, łączenia oraz wiązania bransoletki.


 

Rodzaje męskich bransoletek skórzanych - podział ze względu na jakość skóry

Jakość skórzanych bransoletek męskich można podzielić na dwie główne kategorie produktowe - wykonywane z dwoiny oraz wykonywane z naturalnej skóry wierzchowej. Pierwsza z nich, czyli dwoina to najrzadziej wybierany do wyrobów skórzanych materiał, który wykonany jest z podzielonej na kilka warstw grubej skóry. Sztuczną skórę nakłada się na dwoinę, na której to potem tłoczy się sztuczna skóre wierzchnią. Drugą kategorie stanowią produkty wykonywane z naturalnej skóry wierzchowej. Wierzchnią warstwę stanowi skóra bydlęca, która jest niezwykle wysokiej jakości, posiada charakterystyczną powierzchnię, a do tego jest bardzo wytrzymała. W produkcji skórzanych bransoletek męskich najczęściej wykorzystuje się właśnie naturalną skórę, a zaledwie niektóre, mniejsze wyroby i dodatki wykonuje się ze znacznie cieńszej dwoiny.


Jak wybrać odpowiedni rozmiar bransoletki?

Na samym początku należy zacząć od zmierzenia swojego nadgarstka, pamiętając o tym, aby nie owijać tasiemki z przedziałkiem zbyt mocno. Jeśli jednak nie masz możliwości zmierzenia swojego nadgarstka, lub bransoletkę kupujesz komuś na prezent, bardzo pomocna będzie tabela rozmiarów, która dokładnie podpowie Ci jaki typ budowy ręki odpowiada konkretnym kategoriom rozmiarowym. Gdy już zdecydujesz się na konkretny model bransoletki i dobierzesz jej wymiary możesz się cieszyć unikalnym akcesorium, które pozostanie z Tobą na lata i będzie pasowało do każdej stylizacji.


Inne artykuły
kobiece dodatki ktore na pewno pokochasz
bizuteria srebrna idealny prezent z okazji dnia kobiet
zegarmistrzowskie podroze w czasie i przestrzeni zegarki vostok
labradoryt mineral o zmiennej barwie

Testy
TEST
Moda i modeling - test
TEST
Moda - test z języka angielskiego
TEST
Domy mody oraz stylizacje modowe - test
TEST
Elementy ubioru damskiego - test wiedzy