Data publikacji: 2018.01.17

Wykrywanie języka online

Jak w prosty sposób sprawdzić z jakim językiem mamy do czynienia?

Ile języków jest na świecie? – jak myślicie?. Aktualnie zakłada się, że ludzie posługują się liczbą 7099 języków. To całkiem sporo.

Liczba ta stale się zmienia, ponieważ każdego dnia uczymy się więcej o językach świata. A poza tym same języki się zmieniają. Są żywe i dynamiczne, używane przez społeczności, których życie kształtuje nasz gwałtownie zmieniający się świat.

 

Wiele języków się rozwija, inne są zagrożone. Tymczasem tylko 23 języki stanowią ponad połowę światowej populacji.


Przy tak dużej liczbie języków nie jest zaskoczeniem, że czasami trudno jest określić, z jakim językiem mamy do czynienia. Zwłaszcza w przypadku języków, które są do siebie podobne.

W końcu, jak odróżnisz język czeski i słowacki, serbski i chorwacki?


Właśnie dlatego stworzyliśmy nasz mały, internetowy wykrywacz języka. Dzięki temu będziesz w stanie łatwo rozpoznać docelowe słowo i język, z którego pochodzi. Znajdziesz go tutaj: http://aztekium.pl/languages


Przede wszystkim musisz wpisać słowo w polu tekstowym. Wpisując większą liczbę tekstu, dostajesz dokładniejszą detekcję języka. Ponieważ pojedyncze słowa często występują w wielu językach. Następnie system wyświetli rzeczywistą listę języków, w których pojawiło się słowo i wyświetlając procentowo prawdopodobieństwo, w jakim jest to języku. Dzięki temu będziesz mógł łatwo rozpoznać, w jakim języku jest tekst, który obecnie analizujesz.

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie  Detekcja języka Jaki to język program do wykrywania języków program do wykrywania w jakim języku jest tekst Jaki to jest język Detektor języka tłumacz google - jaki to język Wykryj język Online detekcja słownik języka polskiego Jaki to może być język Wykrywacz języków program do wykrywania języka W jakim to jest języku Wykryj jaki to język