Zamek do drzwi Gerda i jego zamienniki

Data publikacji: 2019.08.29

Zamek do drzwi Gerda i jego zamienniki

Niemal każdy, kto zamierza wykonać montaż i wymianę zamków w domu czy biurze, zna producenta zamków Gerda. Renoma tej firmy jest niezwykle wysoka i w opinii wielu ślusarzy z Pogotowia zamkowego – jest uzasadniona. Wieloletnie doświadczenie specjalistów w zakresie bezpieczeństwa, którzy biorą udział w ich projektowaniu, sprawia, że zamki do drzwi tej marki cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wysoką jakością. Zobacz, czy są zamienniki zamka Gerda i co sądzą o nich użytkownicy.


Bezpieczne zamki Gerda – z czego wynika ich popularność

Zamki do drzwi Gerda cieszą się niemałą popularnością, o czym świadczy chociażby fakt, że bez problemu dostaniemy je w wielu miejscach. Jeśli szukasz dobrej jakości zamków Gerda, warto udać się do profesjonalnej placówki Pogotowia ślusarskiego. Tam otrzymamy nie tylko szeroką ofertę zamków do drzwi Gerda, ale także fachową opinię i poradę, które z pewnością pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru. Doświadczeni ślusarze mówią przede wszystkim o wysokiej jakości każdego zamka Gerda, jak i o nowoczesnych rozwiązaniach, które stosuje w nich producent. Dzięki temu stanowią one pewne i solidne zabezpieczenie każdego domu czy mieszkania. W tym miejscu warto jednak wspomnieć o tym, że w przypadku jednego modelu – zamka Gerda RIM 6000 Sprofesjonalni ślusarze rekomendują wybór jego zamiennika, zamka KESO RIM 6000 S. Czym jest to podyktowane?

Zamiennik zamka Gerda RIM 6000 S – polecany zamek KESO RIM 6000 S

Jakość i niezawodność zamków do drzwi Gerda jest faktem– także w przypadku zamka do drzwi Gerda RIM 6000 S. Dlaczego więc profesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego zalecają wymianę zamka i zastąpienie go zamiennikiem? W ten sposób odpowiadają na potrzeby użytkowników, którzy cenią co prawda poziom bezpieczeństwa zapewniany przez zamek Gerda, ale którym przeszkadza… pewien dyskomfort przy korzystaniu z niego. Okazuje się, że Gerda RIM 6000 Sma długi klucz, który jest wyjątkowo nieporęczny. Do tego otwór w tym zamku do drzwi dość często się zapycha, co prowadzi do problemów z zamkiem (ślusarze w niektórych sytuacjach byli nawet wzywani do awaryjnego otwierania mieszkania). Prostym i polecanym rozwiązaniem jest więc montaż zamka, który idealnie zastępuje ten model. Jest nim produkowany w Szwajcarii zamek KESO RIM 6000 S, który nie sprawia takich problemów, a zapewnia równie duże bezpieczeństwo. Ma on zabezpieczenie Omega2, które zapobiega kopiowaniu kluczy przez nieuprawione do tego osoby. To doskonałe wyjście i sposób na bezpieczny dom, który rekomendują najlepsi ślusarze.

  Start    Artykuły    Lista    Kategorie